Mamy to! II Miejsce w 21. Rankingu Biur Kosztorysowych SEKOCENBUD!

W czwartek 4 października br. w trakcie uroczystej gali po drugim dniu 24. Konferencji Naukowo-Technicznej w Ciechocinku zostały wręczone nagrody dla najlepszych biur kosztorysowych w Polsce. Nasza firma, Techbud Kosztorysy, została doceniona za cały rok intensywnej pracy i uhonorowana drugim miejscem w tym prestiżowym plebiscycie. To duży sukces, który potwierdza naszą pozycję w czołówce firm kosztorysowych w kraju. Już po raz piąty zajęliśmy miejsce w czołowej trójce, w latach 2015 i 2014 na miejscu pierwszym, a teraz, już trzeci rok z rzędu, na miejscu drugim.

Na najniższym stopniu podium uplasowała się firma firmie ANGRA. Podobnie jak my, firma ta jest od zawsze związana z Warszawą. Jest ona także swoistym rekordzistą, wygrywając ranking w ubiegłych latach aż pięciokrotnie.

Miejsce pierwsze zajęła firma, która spośród laureatów ma najkrótszy staż w Rankingu Biur Kosztorysowych Sekocenbud organizowanym przez Ośrodek Wdrożeń Ekonomiczno-Organizacyjnych Budownictwa PROMOCJA – firma Norman z Bydgoszczy.

Dziękujemy Ośrodkowi WEOB Promocja za wyróżnienie, a naszym klientom za zaufanie. Ponadto gratulujemy sukcesów naszym konkurentom!

Napisz komentarz