Techbud Kosztorysy zwycięzcą 23 Rankingu Biur Kosztorysowych SEKOCENBUD!

Mamy to! Techbud Kosztorysy już siódmy raz z rzędu znalazł się na podium Rankingu Biur Kosztorysowych, organizowanego przez najbardziej opiniotwórcze medium w branży – SEKOCENBUD. Tym razem udało nam się stanąć na najwyższym stopniu podium.

Jesteśmy niezwykle dumni z tegorocznego wyróżnienia – przyznaje prezes Techbud Kosztorysy, Bartosz Dąbrowski – ranking SEKOCENBUD od zawsze był dla nas bardzo istotny i stanowi potwierdzenie naszego profesjonalizmu i doświadczenia.

W tym roku, zamiast tradycyjnej kolacji z wręczeniem nagród, ze względu na pandemię, wyniki ogłoszone zostały zdalnie. Wszyscy w firmie liczymy, że przyszłoroczna edycja będzie już mogła odbyć się w normalnym trybie.

– Nie spoczywamy na laurach – dodaje Bartosz Dąbrowski – chcemy kontynuować naszą wieloletnią passę na podium oraz obronić tegoroczny wynik!

Ranking Biur Kosztorysowych SEKOCENBUD to najważniejsze wydarzenie całej branży kosztorysowej w kraju. Wysoka pozycja w tak prestiżowym zestawieniu to potwierdzenie wysokiej jakości naszej wieloletniej pracy. Cieszymy się, że nasi klienci są zadowoleni z realizowanych wspólnie projektów i decydują się powierzać nam kolejne zlecenia.

Obiecujemy, że zrobimy wszystko by w dalszym ciągu dostarczać dla Was projekty realizowane w najwyższej jakości, z zachowaniem pełnego profesjonalizmu!

Napisz komentarz